Contact

Contactgegevens bestuur

FunctieNaamTelefoon-
nummer
E-mailadres
VoorzitterR.J.C. Schijven(06) 51 14 03 03voorzitter@depinpongers.nl
SecretarisJ. Rosenboom(06) 10 58 51 15 secretaris@depinpongers.nl
Penning-
meester
J.E.D. Raaymakerspenningmeester@depinpongers.nl
Algemeen
bestuurslid
L.N.M. de Jongwedstrijdsecretaris@depinpongers.nl
Algemeen
bestuurslid
L.E.A.M. van den Muijsenberg

Technische commissie

  • Naam:
  • Adrie Raaymakers
  • Jac Rosenboom
  • Kees Verhoeven
  • Albert de Jong

Diversen

FunctieNaamTelefoon-
nummer
E-mailadres
TrainerVacaturetrainer@depinpongers.nl
WedstrijdsecretarisL.N.M. de Jong(06) 50 08 42 17wedstrijdsecretaris@depinpongers.nl
Sponsor cieM.A.J.M. van Loonsponsorcommissie@depinpongers.nl
R.J.C. Schijvensponsorcommissie@depinpongers.nl
UitslagendienstW.C. Groffen(06) 11 14 61 71uitslagendienst@depinpongers.nl
Interne
vertrouwenspersoon
L.E.A.M. van den Muijsenbergivp@depinpongers.nl
VertrouwenscontactpersoonW.C. Groffenvcp@ziggo.nl
RedactieJ. Rosenboom(06) 10 58 51 15redactie@depinpongers.nl
RedactieR.J.C. Schijven(06) 51 14 03 03redactie@depinpongers.nl

Algemeen

KvK nummer: 40284134
NTTB-verenigingsnummer: 1633

Contactgegevens accommodatie

Dorpshuis “De Spil”
Plantagebaan 223
4725 AC Wouwse Plantage
(0165) 37 92 93
www.despilwouwseplantage.nl

Route plannen

De kantine is op donderdagmiddag open vanaf 15:00u tot 17:30u
De kantine is op vrijdagavond open vanaf 20:00u tot 0:00u

Zalencentrum “De Geerhoek”
Kloosterstraat 21
4724 EE Wouw
(0165) 30 40 42
www.degeerhoek.nl

Route plannen

De kantine is op dinsdagavond open vanaf 19:00 tot 00:00u